STYPENDIA

INFORMACJA W SPRAWIE STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA dla klas V-VII

O stypendium Prezydenta Miasta Głogowa mogą się ubiegać uczniowie klas piątych, szóstych i siódmych, którzy zamieszkują na terenie Gminy Miejskiej Głogów – ze średnią ocen 5, 0  lub powyżej.

We wniosku stypendialnym należy uwzględnić konkursy od poziomu międzyszkolnego wzwyż (miejsca od 1 do 10). – pod uwagę brane jest drugie półrocze roku szkolnego 2017/2018.

Wnioski dostępne są na stronie internetowej szkoły, u wychowawcy klasy lub u pedagoga szkolnego Małgorzaty Kaźmierczak (obowiązują druki załączników do Uchwały Nr XIX/168/16 Rady Miejskiej w Głogowie z dnia z dnia 23 lutego 2016 r.).

Wnioski stypendialne proszę składać do dnia 15 września 2018 r. (pokój 410).

INFORMACJA W SPRAWIE STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA dla klas gimnazjalnych – obowiązują wnioski jak w klasach V-VII, lecz minimalna średnia ocen wynosi 4,8.

Małgorzata Kaźmierczak

Wnioski do pobrania: