Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

STYPENDIA

 

INFORMACJA W SPRAWIE STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA dla klas V-VII

O stypendium Prezydenta Miasta Głogowa mogą się ubiegać uczniowie klas piątych, szóstych i siódmych, którzy zamieszkują na terenie Gminy Miejskiej Głogów – ze średnią ocen 5, 0  lub powyżej.

We wniosku stypendialnym należy uwzględnić konkursy od poziomu międzyszkolnego wzwyż (miejsca od 1 do 10). – pod uwagę brane jest drugie półrocze roku szkolnego 2017/2018.

Wnioski dostępne są na stronie internetowej szkoły, u wychowawcy klasy lub u pedagoga szkolnego Małgorzaty Kaźmierczak (obowiązują druki załączników do Uchwały Nr XIX/168/16 Rady Miejskiej w Głogowie z dnia z dnia 23 lutego 2016 r.).

Wnioski stypendialne proszę składać do dnia 15 września 2018 r. (pokój 410).

INFORMACJA W SPRAWIE STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA dla klas gimnazjalnych – obowiązują wnioski jak w klasach V-VII, lecz minimalna średnia ocen wynosi 4,8.

Małgorzata Kaźmierczak

 

Wnioski do pobrania:

wniosek o stypendium – część I

wniosek o stypendium – część II

wniosek o stypendium – część III

 

ZMIANY W STYPENDIACH SZKOLNYCH 2017/2018 pdf_ikona

INFORMACJA W SPRAWIE STYPENDIÓW NA ROK  SZKOLNY 2017/2018

WYDATKI KWALIFIKOWANE DO STYPENDIUM SZKOLNEGO

NIEZBĘDNA DOKUMENTACJA

 

UCHWAŁA NR XIX.168.16 z dn. 23.02.16 r. pdf_ikona

 Uchwała Nr XLV.456.18 Rady Miejskiej w Głogowie  pdf_ikona