Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

SUDOKU … czyli wielkie poruszenie

W naszej szkole 12 lutego odbył się szkolny etap Mistrzostw Dolnego Śląska w SUDOKU. Do konkursu przystąpiło 92 uczniów w kategoriach: klasy I – III, klasy IV – VI oraz klasy VII i gimnazjum. Do konkursu uczniowie przygotowywali się na happeningu  zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Na przerwach wszyscy chętni mogli spróbować swoich sił, rozwiązując sudoku tradycyjne oraz jego różne warianty. W szkole było naprawdę wielkie poruszenie. Zobaczcie sami.

Aleksandra Kozioł i Teresa Walczak

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11