Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Sukces Hani w konkursie „Służby ratunkowe w oczach dziecka”

Nagrodzono talent i kreatywność uczennicy klasy 4a Hani Mituły. Hania wzięła udział w konkursie plastycznym MOK w Głogowie pt.: „Służby ratunkowe w oczach dziecka” i zdobyła jedną z 10 nagród głównych w kategorii C. Gratulujemy naszej uczennicy i dziękujemy za podjęcie wyzwania konkursowego!

 

 

konkurs MOK

 

Link do wyników konkursu, prezentacja prac:
https://www.facebook.com/mok.glogow/videos/638832026696931/

 

Irena Herba

Strona 1 z 11