Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

SUKCES W KONKURSIE „SMART KIDS”

Z radością informujemy o sukcesie naszych uczniów klas szóstych w I Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego SMART KIDS, który odbył się 18.02.2015 r. w Gimnazjum Dwujęzycznym w Głogowie.

Ania Binert (kl.6 C), Natalia Dutkiewicz (kl.6 B) i Michał Tywoniuk (kl. 6B) zajęli drużynowo II miejsce, a zmagania nie były łatwe. W konkursie wzięło udział łącznie 18 drużyn; po teście pisemnym o podium walczyło ich już tylko 5. Uczniowie odpowiadali na pytania z wiedzy o kulturze, tradycjach oraz historii krajów anglosaskich. Wśród zadań były rebusy językowe, uzupełnianie tekstu piosenki a także przygotowanie i zaprezentowanie krótkiego dialogu typu „everyday English.” Nasza trójka zaprezentowała się znakomicie i wszystkim serdecznie gratulujemy!

Strona 1 z 11