Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Sukces w konkursie historycznym

Miło nam poinformować, iż nasza drużyna szkolna reprezentowana przez Wiktora Olejniczaka z kl. VI A oraz Aleksandrę Kuziorę – z kl. VB zajęła I miejsce w  Powiatowym Konkursie Historycznym „ JÓZEF PIŁSUDSKI NA STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI” .

Konkurs odbył się dnia 11 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 14 w Głogowie.

Jesteśmy bardzo dumni z naszej drużyny, ponieważ zajęcie I miejsca to prestiż dla naszej szkoły, promocja jej w środowisku lokalnym oraz duże osiągnięcie edukacyjne naszych uczniów.

Serdecznie Gratulujemy !

Agnieszka Karwat

Galeria zdjęć:

 

Strona 1 z 11