Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

SUKCES W KONKURSIE PLASTYCZNYM

         Uczeń klasy I b – Kornel Sznajder zajął drugie miejsce w kategorii  klas I-III szkół podstawowych w Powiatowym  Konkursie Plastycznym „Polska– moja Ojczyzna”     zorganizowanym  przez Wojskową Komendę Uzupełnień  w Głogowie z okazji 96 rocznicy odzyskania  przez Polskę niepodległości. Wręczenie nagród odbyło się 06.11.2014 r. w MOK w Głogowie podczas koncertu finałowego Festiwalu Piosenki Patriotycznej „Vivat Polonia”.  Kornelowi gratulujemy zwycięstwa i życzymy kolejnych sukcesów.

Strona 1 z 11