Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Sukces w Konkursie Wiedzy o UE

Dnia 20 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 12 w Głogowie odbył się X Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. Drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową nr 3 w Głogowie im. Noblistów Polskich zajęła I miejsce w konkursie. W skład drużyny weszli:

WITKOR OLEJNICZAK – klasa VI A

ALEKSANDRA MIHUŁKA – klasa VI C

JAKUB ZIENKIEWICZ – klasa VI C

Jesteśmy bardzo dumni z naszej drużyny, ponieważ zajęcie I miejsca to prestiż dla naszej szkoły, promocja jej w środowisku lokalnym oraz duże osiągnięcie edukacyjne naszych uczniów.

Serdecznie Gratulujemy !

Agnieszka Karwat

 

Strona 1 z 11