Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

SUKCES ZUZI W KONKURSIE RECYTATORSKIM!

    Miło nam poinformować, że dnia 27 listopada 2014 r. w Gimnazjum Gminnym w Kotli odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski  pt. „ Serce jak ptak”.  43 uczestników konkursu ze szkół podstawowych i gimnazjów recytowało utwory Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i Edwarda Stachury.

Uczennica naszej szkoły, Zuzanna Szumska z klasy VI b zajęła w nim III miejsce. Gratulujemy! Szkołę reprezentowały także Katarzyna Gondek i Julia Wojtaszek . Wszystkim uczestniczkom konkursu życzymy dalszych sukcesów w trudnej sztuce recytacji poezji.

Strona 1 z 11