Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Sukcesy naszych uczniów

14 grudnia, w Szkole Podstawowej nr 12, odbył się uroczysty wernisaż podsumowujący Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  „Flora polskich lasów w środowisku naturalnym”. W kategorii klas I-III, II miejsce zdobyła Nikola Susfał z klasy 3a. W kategorii klas IV-VI, II miejsce zajęła Maja Kuklasińska z klasy 5d.

Wyróżnienia otrzymali:

Kacper Ułan z klasy 5c oraz Julia Cyrklaff z klasy 5e.

 

Nagrodzonym gratulujemy.

 

Karolina Marciniak

 

Galeria zdjęć:   

Strona 1 z 11