Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

ŚWIATEŁKO POKOJU OD ZHP DLA SP3

Światło pochodzi z Groty Narodzenia Pańskiego w Betlejem, skąd jest odbierane przez skautów austriackich od blisko 30 lat. Następnie trafia do Wiednia i podczas ekumenicznej uroczystości zostaje przekazane mieszkańcom miasta i skautom wielu europejskich krajów. Polscy harcerze, zgodnie z 25-letnią tradycją, odbierają Betlejemskie Światełko Pokoju od słowackich skautów. Zadaniem ZHP jest rozniesienie Światełka na całą Polskę i przekazanie go skautom innych krajów: Rosji, Litwy, Ukrainy i Białorusi, Niemiec i Danii. W taki sposób tworzy się łańcuch niosący pokój między narodami.

Strona 1 z 11