Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Światło, które daje moc.

Światło z Betlejem, jako znak Nowonarodzonego Chrystusa, to jasne światło, które wskazuje drogę prowadzącą do życia w zgodzie i jedności, w pokoju, bezpieczeństwie i braterstwie. Sztafeta Światła, wszędzie tam gdzie dotrze, zapala nowe Światła. Pod ich blaskiem przestrzeń pokoju, życzliwości i otwartości na drugiego człowieka nabiera konkretnego wymiaru służby bycia dla kogoś i bycia z kimś.

Jak co roku do naszej szkoły dotarli harcerze Hufiec ZHP Głogów, którzy na ręce uczniów kl. 3b przekazali nam Betlejemskie Światło Pokoju i życzenia dla  całej społeczności szkolnej. 

Anna Adamowicz

 

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11