Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

ŚWIETLICOWE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

W dniu 8 grudnia do uczniów klas pierwszych świetlicy szkolnej przybył Święty Mikołaj. Nasz Gość przeprowadził rozmowę z dziećmi na temat ich zachowania, po czym dzieci zaśpiewały dla Niego piosenki o tematyce świątecznej. Święty Mikołaj był zachwycony i obdarował nas mnóstwem prezentów – otrzymaliśmy wiele gier planszowych i towarzyskich, klocków, materiałów plastycznych oraz innych zabawek, z których będziemy korzystać podczas pobytu w świetlicy szkolnej.

Święty Mikołaju – bardzo dziękujemy!

Małgorzata Kaźmierczak, Elżbieta Lewandowska

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11