Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Święto Babci i Dziadka w świetlicy szkolnej

Babcia i dziadek to osoby, które odgrywają w życiu dziecka bardzo ważną rolę. Aby odwdzięczyć się im za miłość i troskę, uczniowie świetlicy zaprosili swoje ukochane babcie i ukochanych dziadków w mury naszej szkoły. Okolicznościowa uroczystość odbyła się w dniu 21 stycznia 2019 r., a uczniowie świetlicy szkolnej (klasy drugie, trzecie i czwarte) zaprezentowali program artystyczny pod hasłem: „Kochamy Was całym sercem”. Licznie zgromadzeni dziadkowie podziwiali swoich wnuków, a ci na zakończenie uroczystości złożyli im życzenia, wręczając własnoręcznie wykonane upominki. Na twarzach naszych gości pojawił się uśmiech i wzruszenie.

 

Ludmiła Bukowska, Małgorzata Kaźmierczak, Elżbieta Lewandowska

 

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11