Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

ŚWIĘTO SZKOŁY

29 kwietnia obchodziliśmy Święto Szkoły. W klasach I – III zamiast lekcji były zajęcia związane z Noblistami Polskimi, wiosną i sportem. Rok 2016 jest Rokiem Henryka Sienkiewicza z okazji 100 rocznicy śmierci. Dlatego zaczęliśmy od poznania sylwetki pisarza i przeczytania fragmentu powieści „W pustyni i w puszczy”, o uwalnianiu słonia z pułapki. Potem rysowaliśmy, lepiliśmy i wyklejaliśmy sylwetkę słonia. Następnie ruszyliśmy na poszczególne stanowiska. Oglądaliśmy prezentację o Noblistach Polskich. W salce sportowej były zawody w kręgle. Bawiliśmy się w kalambury i rozwiązywaliśmy krzyżówkę o życiu Henryka Sienkiewicza. Układaliśmy puzzle z wizerunkami Noblistów Polskich, a także tworzyliśmy wiosenne ilustracje. Poznaliśmy patronów naszej szkoły, a było przy tym dużo zabawy i radości.

Strona 1 z 11