Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

ŚWIĘTY MIKOŁAJ – PATRON RZEMIEŚLNIKÓW

Miło mi poinformować, że uczeń naszej szkoły z klasy 2b Mateusz Pietrzak zajął I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Święty Mikołaj – patron rzemieślników”w kategorii klas I-III. Organizatorem konkursu była Parafia Świętego Mikołaja we współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 7,  Szkołą Podstawową Aslan oraz Zespołem Szkół Ekonomicznych w Głogowie.Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Głogowa. Mateusz nagrodę i dyplom odebrał z rąk Prezydenta Rafaela Rokaszewicza.

Mateuszowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Anna Michałowska

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11