Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Szatan z siódmej klasy!

Dnia 12 stycznia 2018 w Szkole Podstawowej Nr 6 w Głogowie odbył się Powiatowy Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas szóstych ze znajomości książki „Szatan z siódmej klasy”. Naszą  szkołę reprezentowała 3-osobowa drużyna, która w etapie szkolnym zdobyła najwyższą liczbę punktów. Oto oni:

Wiktor Olejniczak z kl. 6a

Marcelina Łydka z kl. 6d

Ada Komisarek z kl. 6c

Z satysfakcją informujemy, iż w drugim etapie Powiatowego Konkursu Czytelniczego nasi uczniowie zajęli III miejsce.

Gratulujemy!

 

Irena Marszałek

 

Galeria zdjęć:


 

Strona 1 z 11