Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

SZKOLNY KONKURS LITERACKI

Wyniki Szkolnego Konkursu Literackiego pt. ,,Zima” dla uczniów klas IV-VI

I miejsce Wiktor Olejniczak klasa 4a
II miejsce Zuzanna Ambroziak klasa 6c
III miejsce Jakub Solarek i Nadia Bączkowska z klasy 4d

Wyróżnieni uczniowie:
Igor Kulesza klasa 6c
Laura Jarosz klasa 4d
Jakub Rząsa klasa 6c
Mateusz Bartkowicz klasa 4a

Strona 1 z 11