Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Dnia 24 marca 2017 roku miał miejsce Szkolny Konkurs Ortograficzny. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Aleksandra Sołtys  kl. 6c

II miejsce – Wiktor Olejniczak  kl. 5a

III miejsce – Adrianna Ceklarz  kl. 5d

Laureatom serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w eliminacjach powiatowych, które odbędą  się w murach naszej placówki 26 kwietnia 2017 roku.

 

Strona 1 z 11