Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Szkolny rekord – mapa Polski z pocztówek

W tym roku Światowy Dzień Bicia Rekordów przypadał 12 listopada (niedziela) i długo przed nim uczniowie przynosili pocztówki, na których widniały zdjęcia z różnych stron Polski. Zebrane widokówki posłużyły do zaprezentowania mapy w holu głównym szkoły. Na nietypową układankę złożyło się 728 pocztówek. Liczenia podjęły się dziewczęta z klasy 6b, którym za pracę przy podsumowaniu rekordu serdecznie dziękujemy. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przekazali swoje zbiory – dzięki Wam mamy nowy
rekord szkoły i nadzieję, że w przyszłym roku zbiór przekroczy 1000!
Przypomnijmy, że na pierwszy szkolny rekord w układaniu mapy Polski przyniesiono 164 sztuki. Zapraszamy do zbierania widokówek – akcję prowadzi Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Małgorzaty Korzeniewskiej.
Irena Herba

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11