Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Tam na nieludzkiej ziemi…

17 września 2018r. miały miejsce Powiatowe obchody 79. rocznicy napaści Związku Radzieckiego na Polskę.  Dzień ten jest Świętem Sybiraka.

W podniosłej atmosferze, zebrani przy Pomniku Sybiraków wzięli udział w polowej Mszy św., a następnie w uroczystości patriotycznej.

Młodzież naszej szkoły- kl. III a: Ania Walczak, Iga Bączkowska i Weronika Buksa oraz z kl. III d: Ola Masny  przygotowała część historyczno-muzyczną, upamiętniając zesłanie Polaków na Syberię…

Zatrzymajmy się na chwilę…tam na nieludzkiej ziemi- na Syberii-kiedyś zabito wiarę, nadzieję, miłość…

Strona 1 z 11