Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Tęgie Głowy

24 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 12 odbył się Międzypowiatowy Konkurs „Tęgie głowy” dla uczniów klas III. Naszą szkołę reprezentowali: Ksawery Szlufarski – kl. III D , Piotr Szczepanowski – kl. III F, Bartosz Gregorczyk – kl. III G  oraz Cezary Kornacki – kl. III G.

Chłopcy zajęli w tym konkursie III miejsce. Wykazali się wszechstronną wiedzą z wielu dziedzin. Możemy być dumni z naszych kolegów. 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11