Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

To była gra miejska! Tuż, tuż za Świętym Mikołajem…

Zespól Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II był  gospodarzem Gry miejskiej pn.: „Święty Mikołaj – Patron rzemieślników”- Gra propagująca tematykę z zakresu znajomości postaci św. Mikołaja i historii Głogowa,miała ona charakter zabawy edukacyjnej i była rozgrywana na terenie Starego Miasta, w miejscach wskazanych na dostarczonej uczestnikom mapie.

Zadaniem zespołów uczestniczących w grze było zaliczenie poszczególnych zadańpoprzez wykonanie przygotowanych poleceń z zakresu znajomości:historii Głogowa,  życiorysu św. Mikołaja, legend o św. Mikołaju, historii parafii p.w. św. Mikołaja w Głogowie, tekstu ewangelicznych 8 błogosławieństw (Mt 5, 1-12),akcji wolontariatu.

Część zadań wymagała znajomości języka angielskiego i niemieckiego oraz posiadania smartfona ze skanerem kodów QR.

I tak dla przykładu: w  Manufakturze Lodów „Pastelova” należało rozpoznać smaki lodów, a w piekarni „Gierczak” stworzyć przepis na chleb w języku angielskim i niemieckim…

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Wiktor Olejniczak z kl. VIIa, Ola Wrona i Paweł Antał z kl. VIII d .

Zespół „Santa Team” spisał się rewelacyjnie i zajął II miejsce- przegrywając tylko 0,5 pkt z pierwszą drużyną- cóż to były za emocje!Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w Ratuszu Miejskim – w Sali Rajców…

 

Opiekun grupy: Tamara Chojnacka

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11