Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Tradycje Andrzejkowe w klasie 3D gimnazjum podtrzymane!

Tradycje andrzejkowe należą do najstarszych i najbardziej ekscytujących  – zwłaszcza dla młodych ludzi . Klasa 3D gimnazjum postanowiła jak co roku tradycję andrzejkową podtrzymać! Czwartkowy wieczór w przeddzień  święta Andrzeja wypełniły nam andrzejkowe wróżby. Czy ktoś pamięta jeszcze co można przepowiedzieć z woskowych figur, które oczywiście lane były przez dziurkę od klucza? Warto sięgnąć do tradycji – do senników i przeżyć tę odrobinę magii. Tego wieczoru oczywiście dowiedzieliśmy się, która panna i który kawaler najszybciej znajdą swoją drugą połówkę :) . Ale niech to zostanie naszą klasową „andrzejkową” tajemnicą …

 

Alicja Skoczylas

A oto kilka ujęć z naszego klasowego wieczorku:

Galeria zdjęć: 

 

Strona 1 z 11