Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Trener SPS Chrobry Głogów na lekcji wf

 9 lutego 2017 r. klasa I c miała  zaszczyt gościć na  lekcji wychowania fizycznego tatę naszej uczennicy, pana Norberta Śrona, który jest  trenerem  w SPS Chrobry Głogów. Przeprowadził on trening  oparty na grach i zabawach przygotowujących do gry w siatkówkę. W zajęciach uczestniczyli także dwaj członkowie kadry seniorów  SPS Chrobry Głogów – Adam Sobota i Wojciech Fortuna. Pan Norbert zadbał o świetną zabawę, połączoną z odpowiednią dawką zdrowego ruchu. Natomiast uczniowie  zaprezentowali wspaniałe podejście, zaangażowanie i radość z uczestnictwa  w zajęciach.

 Bardzo dziękujemy zarówno trenerowi jak i zawodnikom.

Dorota Czuchraj

 

Strona 1 z 11