Triathlonowo-filmowe wakacje GIM TV

Wakacje  – czy można znaleźć lepszy czas na rozwijanie swoich pasji? Jasne, że nie – my w GIM TV wiemy, ile czasu potrzeba na realizację reportażu i dlatego jak co roku postanowiliśmy kolejny już raz wykorzystać możliwości – pan Jerzy Górski zaprosił nasza ekipę filmową pod opieką pani Alicji Skoczylas na 3 dni do słonecznej Sławy. Nasze zadanie: zrealizować reportaż z pięknego wydarzenia Triathlon Sława 2019, a w tym Memoriał Jasia Kmiecia. Przez dwa dni nieprzerwanie  dokumentowaliśmy z lądu, z wody i w tym roku również z powietrza zmagania triathlonistów w każdym wieku: od przedszkolaka do niemowlaka! Przez całe trzy dni ćwiczyliśmy reportaż zarówno filmowy jak i fotograficzny, nawiązaliśmy nowe znajomości.

Efekty naszej pracy są już w mediach lokalnych i na stronie Sławskiego Triathlonu. Można je również obejrzeć na kanale Youtube gim2glogow.

Serdecznie dziękujemy panu Jerzemu Górskiemu za zaproszenie i zapewnienie nam noclegów, a całej ekipie Sport Górski za przyjacielskie przyjęcie naszych filmowców.

Wielkie podziękowania kierujemy do pani Doroty Borys (mamy naszego Aleksandra  z kl. 3D) , która towarzyszyła nam przez całe 3 dni – będąc już stałym członkiem naszego zespołu. Dziękujemy również Rodzicom naszych najmłodszych filmowców, którzy zapewnili nam transport na miejsce.

Zapraszamy na relację fotograficzną oraz filmową z tego słonecznego wydarzenia.

Alicja Skoczylas