Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Trivia Sztuka przetrwania w krzyżowym ogniu pytań

Dnia 10.10.2018 r.  uczniowie naszej szkoły: Grzegorz Porębski, Aleksander Karbownik, Adrianna Ceklarz z klasy 7d wzięli udział w konkursie survivalowym „Trivia – sztuka przetrwania w krzyżowym ogniu pytań”. Konkurs odbył się w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogowie i miał charakter turnieju wielozadaniowego. Uczniowie zmierzyli się w konkurencjach teoretycznych
( podstawowa wiedza z geografii, przyrody, historii) oraz  praktycznych (udzielenie pierwszej pomocy, rozpoznawanie flag państwowych, przyszywanie guzika, budowa samolotu
z papieru).
Dodatkową atrakcją była Gra Terenowa, której celem było propagowanie aktywnej i twórczej formy spędzania czasu oraz rozwijanie umiejętności współpracy w grupie.

Siódmoklasiści  wykazali się ogromną wiedzą teoretyczną i wyjątkowymi umiejętnościami praktycznymi. Zajęli II miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

 

Małgorzata Soś

 

Galeria zdjęć:


 

 

Strona 1 z 11