Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

„Trivia” sztuka przetrwania w krzyżowym ogniu pytań

Dnia 6.10.2017 r.  uczniowie naszej szkoły:  Anna Antał, Paweł Antał i Aleksandra Wrona  z klasy 7d wzięli udział w konkursie survivalowym „Trivia – sztuka przetrwania w krzyżowym ogniu pytań”. Celem turnieju była: popularyzacja wiedzy geograficznej i przyrodniczej, propagowanie aktywnej i twórczej formy spędzania czasu oraz rozwijanie umiejętności współpracy w grupie.

Konkurs odbył się w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogowie i miał charakter turnieju wielozadaniowego. Drużyny rywalizowały w konkurencjach teoretycznych (wiedza ogólna z tematów: geografia Polski i świata, przyroda, wielcy odkrywcy, sztuka przetrwania) oraz praktycznych (udzielenie pierwszej pomocy, rozpoznawanie flag państwowych, przyszywanie guzika, budowa samolotu z papieru).

Siódmoklasiści  wykazali się ogromną wiedzą teoretyczną i wyjątkowymi umiejętnościami praktycznymi. Zajęli czwarte miejsce. Serdecznie gratulujemy Ani, Oli i Pawłowi.

Małgorzata Soś

 

Galeria zdjęć:   

Strona 1 z 11