Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Trójka Mistrzem Powiatu w minisiatkówce chłopców

Kolejny etap rozgrywek w minisiatkówce chłopców za nami. Uczniowie klas piątych rywalizowali w kategorii „Trójki” podczas Mistrzostw Powiatu Głogowskiego. Turniej zorganizowany  przez Szkolny Związek Sportowy przy współpracy SP3 odbył się 11 marca. Uczniowie naszej szkoły po trudnym pojedynku z SP6 zajęli I miejsce i awansowali do Finału Strefy Legnickiej.

Skład zespołu:

  • Szymon Kozdroń-kapitan,
  • Maciej Kozdroń,
  • Grzegorz Binert,
  • Adam Binert,
  • OliwierSzymorek,
  • Wiktor Kokociński,
  • Bartosz Zienkiewicz,
  • Bartosz Milke

 

Gratulacje dla całej drużyny!

Barbara Mastej-Zaorska

 

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11