Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Trzeci raz złoto!

7 czerwca 2018 r. odbyła się gala podsumowująca VI edycję ogólnopolskiego konkursu na film promujący zasady savoir-vivre’u „Od ignoranta do eleganta”, na której ogłoszono laureatów tegorocznej edycji. Jesteśmy niezmiernie dumni, że najlepszym zespołem w kategorii szkół gimnazjalnych po raz trzeci w historii konkursu została nasza Międzyszkolna Sekcja Filmowa GIM TV. Na gali reprezentował na Aleksander Jabłoński z kl. 2D wraz z mamą panią Dorotą Borys, którzy wybrali się specjalnie z tej okazji  w ponad 300 kilometrową trasę do Kleszczowa pod Bełchatowem.

Na konkurs wpłynęły prace ze szkół z  całej Polski. Uczniowie mieli za zadanie nakręcić film promujący zasady savoir-vivre’u koncentrując się na zasadach dobrego wychowania w przestrzeni publicznej. Podczas gali w trakcie mini festiwalu filmowego wyświetlonych zostało 8 zwycięskich filmów. Film naszej sekcji wyróżniał się bardzo bowiem stworzony został za pomocą dwóch technik – jedna z nich była animacja poklatkowa z ponad tysiąca zdjęć, które stworzyły wrażenie poruszających się ludzików z klocków lego. Stworzenie tego filmu zajęło kilka tygodni, ale  jak widać efekt jest zdumiewający.

Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi konkursowemu oraz serdecznie dziękujemy pani Dorocie Borys, która poświęciła swój czas, aby reprezentować nas na gali w Kleszczowie.

Relację z wydarzenia oraz zwycięski filmik można będzie obejrzeć w zakładce GIM TV. Zapraszamy!

Alicja Skoczylas

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11