Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

TURNIEJ MINISIATKÓWKI CHŁOPCÓW

2 marca 2017 r. rozegrany został w naszej szkole Powiatowy Turniej Minipiłki Siatkowej w kategorii „czwórek” chłopców. Nasi reprezentanci, po tie-break’u z siatkarzami ze Szkoły Podstawowej w Jaczowie oraz po równie zaciętej grze w dwóch setach z zawodnikami ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie, wywalczyli III miejsce w powiecie głogowskim. Gratulujemy wszystkim zawodnikom miejsca na podium oraz zaangażowania w grę i sportowej postawy.

Nasi reprezentanci to: Samuel Klimczak, Bartłomiej Kobus, Krystian Lech, Jakub Stawecki, Paweł Antał, Marcel Mazur, Jakub Drzazga, Bartek Śmietana, Gracjan Stępień, Jakub Serafin, Kacper Dembek.

Strona 1 z 11