Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

22 listopada 2019 r. odbył się Szkolny Turniej  Siatkarski „Singli” Chłopców klas 3 , 5 i 6.  Turniej rozegrany został systemem mieszanym, tzn.: zawodnicy rozegrali mecze w grupach, a o miejsca końcowe systemem pucharowym. Chłopcy w każdym meczu walczyli do samego końca zostawiając całe serce na boisku. Turniej przebiegł w miłej, radosnej i sportowej atmosferze. Uczniowie wykazali się znajomością przepisów gry i zasad fair play. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz  słodką niespodziankę zwycięzcy !!! Uczestnikom gratulujemy sportowej postawy i dziękujemy za tak liczny udział w turnieju.

                                                                    Urszula  Paprocka

                                                                   Grażyna Dziadkowiec-Kublik

 Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11