Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DLA KLAS VII i VII

Dnia 27 marca 2018r. odbył się w naszej szkole szkolny turniej piłki siatkowej dla uczniów klas szóstych i siódmych Miksty. Wszystkie klasy wystawiły swoje reprezentacje i aktywnie uczestniczyli w między klasowej rywalizacji sportowej w myśl zasady gry Fair Play. Przez trzy godziny lekcyjne na naszej sali sportowej trwała iście zacięta rywalizacja sportowa, której wyniki przedstawiają się następująco:

Klasy szóste:                                                                                     

I miejsce – VI d                                                                                

II miejsce – VI c                                                                               

III miejsce – VI a                                                                               

IV miejsce – VI b                                                                              

Klasy siódme:

I miejsce – VII a

II miejsce – VII d

III miejsce – VII b

IV miejsce – VII c

Turniej został rozegrany w ramach programu Aktywne Szkoły MultiSport.

Gratulujemy wszystkim uczniom wspaniałej postawy sportowej.

Organizatorzy Beata Bielska i Barbara Mastej – Zaorska

 

Galeria zdjęć:


 

Strona 1 z 11