Turniej Rodzinny

14 czerwca 2018r. w naszej szkole odbył się Turniej Rodzinny dla klasy drugiej i klas trzecich. Rywalizacja, dobra zabawa i postawa fair play była widoczna w każdej konkurencji. Dzieci i rodzice bawili się razem startując w różnych konkurencjach. Sprawdziliśmy jak szybko biegają rodzice , ale również czy potrafią ubić pianę z białek oraz zetrzeć na tarce marchewki. Uśmiech nie schodził z twarzy dzieci, widząc jak mama, tata, brat czy siostra świetnie się bawią i zdobywają punkty dla klasy. Po skończonych konkurencjach klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody sponsorowane przez Pana Radosława Stacha przy współpracy z KGHM. Zabawa była przednia, frekwencja dopisała w większości klas. Mamy nadzieje, że w przyszłym roku kolejne klasy wezmą udział w tej wspaniałej zabawie i stanie się to tradycją naszej szkoły.

Koordynator turnieju

Julita Wójcik