Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Turniej Tańca Nowoczesnego

„Kiedy dziecko tańczy – tańczy cały świat(…)”. Słowa Wandy Chotomskiej znalazły potwierdzenie podczas  III Szkolnego Turnieju Tańca Nowoczesnego, który odbył się 24 stycznia . Choć była to forma rywalizacji to miała  ona drugorzędne znaczenie. Liczyło się szczęście, którym nasze dzieci mogły dzielić się z innymi wyrażając siebie poprzez taniec. Najważniejszym celem była popularyzacja tańca, integracja szkolnego środowiska oraz radość młodych tancerzy. 

W rywalizacji wystartowało około 70 uczniów naszej szkoły w trzech kategoriach tanecznych
|- duety, mini formacje i formacje. 

Dziękujemy bardzo Pani Dorocie Czuchraj za sędziowanie, a Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

Organizatorzy: Barbara Mastej – Zaorska i Iwona Ptaszyńska

 

Wyniki Szkolnego Turnieju Tańca Nowoczesnego z dn. 24.01.2019

 

FORMACJE I-III

 

            I miejsce  – Myszki   

 

FORMACJE IV-VI

 

            I miejsce  – Stewardessy  

            I miejsce   – Stars              

 

MINI FORMACJE I-III

 

             I miejsce -   Boom                         

             II miejsce  – Rokowe pieski i kotki

 

MINI FORMACJE IV-VI

 

              I miejsce    -  Power                 

              II miejsce   - Strong Girls        

              III miejsce  – Crazy dance         

 

DUETY I-III

 

               I miejsce  – Hanna Mituła – Kinga Walczak   

 

DUETY IV-VI

 

              I miejsce      – Aleksandra Tłuczek – Oliwia Wachowicz                     

              II miejsce     – Nikola Woronowska  -  Roksana Matuszak   

             III miejsce    – Hanna Stach – Jagoda Stawecka           

 

Relacja filmowa GIM TV:

               

Strona 1 z 11