TYDZIEŃ BRYTYJSKI

W ubiegłym tygodniu (16.03.- 20.03.) w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Brytyjski. Z tej okazji wszyscy uczniowie brali udział w licznych konkursach i innych atrakcjach przygotowanych dla nich. Od poniedziałku do piątku można było obejrzeć wystawę prac uczniów związaną z Londynem oraz przygotowane przez klasy kapelusze skrzata Leprechauna. Klasy włączyły się również w przygotowanie flag brytyjskich. Prace prezentowały się imponująco. W Dzień Świętego Patryka uczniowie pojawili się w szkole ubrani na zielono i z przypiętymi koniczynkami.  Chętni uczniowie wzięli również udział w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas czwartych i piątych oraz w quizie na temat Wielkiej Brytanii. Szkolny Zespół Wokalny uświetnił obchody Tygodnia Brytyjskiego Muzycznym Happeningiem pod tytułem  „Singing in the rain”. 18. marca 2015 r. w środę na czwartej lekcji Zespół Wokalny odwiedził wszystkie klasy, by zatańczyć i zaśpiewać piosenkę w języku angielskim. Zapraszamy do udziału w kolejnym Tygodniu Brytyjskim już za rok.