TYDZIEŃ BRYTYJSKI

W dniach 14- 18 marca odbywał się w naszej szkole Tydzień Brytyjski. Wydarzenie to miało na celu przybliżenie uczniom naszej szkoły kultury oraz historii Wielkiej Brytanii.

Z tej okazji  wszyscy uczniowie brali udział w licznych atrakcjach przygotowanych dla nich. Dnia 14 marca odbyła się muzyczna przerwa z utworami brytyjskich sław takich jak: The Beatles czy Adele. Od poniedziałku do piątku można było obejrzeć wystawę książek, publikacji oraz różnego rodzaju ulotek na temat Wielkiej Brytanii. Klasy włączyły się również w przygotowanie roślinnych symboli Anglii, Szkocji i Walii. W Dzień Świętego Patryka uczniowie pojawili się w szkole ubrani na zielono oraz z przypiętymi koniczynkami.  Ochotnicy z klas piątych i szóstych wzięli również udział w Szkolnym quizie na temat Wielkiej Brytanii. Zapraszamy do udziału w kolejnym Tygodniu Brytyjskim już za rok.