Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

TYDZIEŃ BRYTYJSKI

W dniach 14- 18 marca odbywał się w naszej szkole Tydzień Brytyjski. Wydarzenie to miało na celu przybliżenie uczniom naszej szkoły kultury oraz historii Wielkiej Brytanii.

Z tej okazji  wszyscy uczniowie brali udział w licznych atrakcjach przygotowanych dla nich. Dnia 14 marca odbyła się muzyczna przerwa z utworami brytyjskich sław takich jak: The Beatles czy Adele. Od poniedziałku do piątku można było obejrzeć wystawę książek, publikacji oraz różnego rodzaju ulotek na temat Wielkiej Brytanii. Klasy włączyły się również w przygotowanie roślinnych symboli Anglii, Szkocji i Walii. W Dzień Świętego Patryka uczniowie pojawili się w szkole ubrani na zielono oraz z przypiętymi koniczynkami.  Ochotnicy z klas piątych i szóstych wzięli również udział w Szkolnym quizie na temat Wielkiej Brytanii. Zapraszamy do udziału w kolejnym Tygodniu Brytyjskim już za rok.

Strona 1 z 11