Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Tydzień Edukacji Globalnej w klasie 3a

Tydzień Edukacji Globalnej dobiegł końca. Klasa 3a w  ramach programu „Godziny Wychowawcze ze Światem” Polskiej Akcji Humanitarnej zrealizowała zajęcia związane z problemami takimi jak: ocieplenie klimatu, marnowanie żywności, plastik w oceanie, zanieczyszczenia powietrza oraz nadmierne zużycie wody. Przeprowadziliśmy doświadczenie i dowiedzieliśmy się, w jaki sposób drzewo pije, a tym samym filtruje wodę i glebę z zanieczyszczeń. Celem naszych zajęć było ukazanie, że świat może zmienić każdy z nas, a małe kroki mogą prowadzić do wielkich czynów.  

                                                                    Karolina Marciniak

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11