Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Tydzień ferii w Karpaczu

W czasie zimowych ferii 18 uczniów naszej szkoły, którzy na co dzień pełnią służbę ministrancką w parafii pw. Miłosierdzia Bożego, wyjechało na zimowy wypoczynek do Karpacza. Chłopcy pod opieką ks. Mieczysława przez pięć dni zjeżdżali na nartach, chodzili na piesze wycieczki w góry, jeździli na łyżwach i korzystali z atrakcji wodnego parku rozrywki „Tropicana” z mnóstwem zjeżdżalni, basenów, jacuzzi i grot solnych. Pogoda dopisała, a w śnieżnych zaspach można było się „utopić”.  Wspólny wyjazd był jednak przede wszystkim okazją do budowania duchowej bliskości z Panem Bogiem, do wspólnej modlitwy, do odważnego życia na co dzień Jego Słowem.

 Zapraszamy do obejrzenia kilku migawek  z wypoczynku w górach!

 

ks. Mieczysław Łęcki

 

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11