Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Tydzień Języków Obcych w naszej szkole

Od 15 grudnia świętujemy Dni Języków Obcych, których uczymy się na co dzień. Na lekcjach witaliśmy się z każdym nauczycielem po angielsku, niemiecku, francusku lub rosyjsku i słyszeliśmy odpowiedzi nauczycieli w tych samych językach. W piątek w czasie przerw mogliśmy uczestniczyć w grach i zabawach w języku niemieckim.  Ilustrowaliśmy także plakatem wylosowane przysłowie angielskie. W poniedziałek natomiast klasy VII oraz  II i III gimnazjalne spotkały się na turnieju klas, pod hasłem „We are the champions”. Wszyscy dobrze się bawili wykazując się różnymi talentami grając w skojarzenia, rozpoznając ciekawe miejsca w krajach europejskich oraz śpiewając znaną piosenkę Panie Janie po angielsku, niemiecku i francusku. Od wtorku ujawniamy nasze talenty wokalne, śpiewając kolędy i piosenki świąteczne w różnych, znanych nam językach.

autor wpisu: Iwona Patelska-Mazur

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11