Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

TYDZIEŃ PROMOCJI ZDROWIA SP-3

 W dniach 23-27.04. 2018 odbył się w naszej szkole Tydzień Promocji Zdrowia.  W tych dniach uczniowie zapoznali się z prezentacją dotyczącą zasad prawidłowego odżywiania , piramidą żywienia, zasadami zdrowego stylu życia oraz znaczenia wody w życiu człowieka.  Odbyło się również spotkanie z p. dietetyk Ewą Chmiel- Kopeć, która przybliżyła uczniom na czym polega prawidłowa , zbilansowana dieta odpowiednia do wieku. Uczniowie  przygotowali hasła promujące zdrowe odżywanie, zaprezentowane na drzwiach sal lekcyjnych. Ponadto w  ramach obchodów „ Światowego Dnia Zdrowia” oraz Tygodnia Promocji Zdrowia po raz  czwarty  w nasze szkole odbył się Szkolny Test Coopera, który określa poziom naszej  sprawności fizycznej. Test Coopera został poprzedzony wspólnie wykonaną rozgrzewką na boisku szkolnym. W teście udział wzięli uczniowie z klas 4-6.                                                                                                              

Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w Aktywnych Przerwach,  a  w środę  każdy uczeń miał możliwość złapać chwile oddechu przy  muzyce relaksacyjnej z okazji  Międzynarodowego Dnia Świadomości Zagrożenia Hałasem.  Przeprowadzona  została  również przesiewowa ankieta wśród uczniów , której celem było zbadanie poziomu wiedzy uczniów  na temat zdrowego trybu życia  i racjonalnego odżywiania, która potwierdziła , że uczniowie Sp- 3 znają i stosują zasady zdrowego żywienia!!!!!  Dodatkowo na pozostałych zajęciach nauczyciele prowadzili szereg   działań o tematyce prozdrowotnej .

  Dziękuję wszystkim za zaangażowanie

 Grażyna Dziadkowiec-Kublik, Urszula  Paprocka

Galeria zdjęć:

 

Strona 1 z 11