Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

UBEZPIECZENIE NNW

Komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

 

 

Szanowni Rodzice,

 niniejszym informujemy, iż na rok szkolny 2018/2019 Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 w Głogowie zdecydowała o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne.

        

         Spośród ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw, za najbardziej korzystne uznaliśmy ubezpieczenie NNW z oferty AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A.

 

Polisa ma numer:  92104368.

 

        Ze względów formalno-prawnych prosimy o przekazywanie składki w wysokości 55zł do dnia 30 września tylko z wypełnionym i podpisanym drukiem oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego zawierającym dane personalne ubezpieczanego ucznia. Stosowne Ogólne Warunki Ubezpieczenia, informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz oświadczenie rodzica/opiekuna są dostępne na stronie internetowej naszej szkoły oraz w sekretariacie.

             W przypadku zgłaszania szkód, poza możliwościami wskazanymi na stronie internetowej szkoły, mogą państwo skorzystać ze wsparcia naszego lokalnego opiekuna :

 

Expertia24 Przemysław Walczuk

ul. Rudnowska 71, Głogów

Tel. 76 833 80 60 (godz.10-17)

e-mail: kontakt@ubezpieczamydziecko.pl

www.ubezpieczamydziecko.pl

kod opiekuna 24083

 

Poniżej zamieszczamy wszystkie niezbędne informacje i druki związane z w/w ubezpieczeniem. Dokumenty można pobrać w formacie PDF.

pdf_ikona

1)    1. nnw-szkolne-wariant3

2)    2. oświadczenie rodzica z danymi ucznia

3)    3. OWU z tabelą uszczerbków

4)    4. rodo_axa

5)    5. rodo_bpl