UBEZPIECZENIE NNW

Komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,

niniejszym informujemy, iż na rok szkolny 2018/2019 Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 w Głogowie zdecydowała o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne.

Spośród ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw, za najbardziej korzystne uznaliśmy ubezpieczenie NNW z oferty AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A.

Polisa ma numer:  92104368.

Ze względów formalno-prawnych prosimy o przekazywanie składki w wysokości 55zł do dnia 30 września tylko z wypełnionym i podpisanym drukiem oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego zawierającym dane personalne ubezpieczanego ucznia. Stosowne Ogólne Warunki Ubezpieczenia, informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz oświadczenie rodzica/opiekuna są dostępne na stronie internetowej naszej szkoły oraz w sekretariacie.

W przypadku zgłaszania szkód, poza możliwościami wskazanymi na stronie internetowej szkoły, mogą państwo skorzystać ze wsparcia naszego lokalnego opiekuna :

Expertia24 Przemysław Walczuk

ul. Rudnowska 71, Głogów

Tel. 76 833 80 60 (godz.10-17)

e-mail: kontakt@ubezpieczamydziecko.pl

www.ubezpieczamydziecko.pl

kod opiekuna 24083

Poniżej zamieszczamy wszystkie niezbędne informacje i druki związane z w/w ubezpieczeniem. Dokumenty można pobrać w formacie PDF.

pdf_ikona

1)    1. nnw-szkolne-wariant3