Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Uczniowie 7d oraz 6d z wizytą u poznańskich koziołków!

W poniedziałek, 2 października 2017r. wraz z Wychowawczyniami naszej szkoły wybraliśmy się do Poznania na warsztaty pieczenia rogali świętomarcińskich. Wyjazd rozpoczął się od zwiedzania najciekawszych zabytków miasta. Potem zawitaliśmy do Rogalowego Muzeum Poznania, w którym – oprócz warsztatów dotyczących wypieku rogali- poznaliśmy historię związaną ze świętym Marcinem oraz zostaliśmy wtajemniczeni w zagadki poznańskiej gwary. „Mele”, czyli po poznańsku dziewczęta i „szczuny”, czyli w gwarze poznaniaków- chłopcy mogli skosztować smakowitych rogali. Na koniec pobytu w muzeum każdy uczestnik warsztatów otrzymał Certyfikat Rogalowego Czeladnika oraz zaopatrzył się w słodkości
i pamiątki z muzeum. Potem wybraliśmy się do Centrum Rekreacyjnego „ Malta”, w którym relaksowaliśmy się, grając w golfa, korzystając z toru saneczkowego, miło spędzając ze sobą czas. To był wyjazd pełen wrażeń! Oby takich było wiele w całym roku szkolnym.

Elżbieta Frankowska-Cyfra

Galeria zdjęć:   

Strona 1 z 11