Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Udział w Forum Młodzieżowym Powiatu Głogowskiego

Aktywność, dialog, kreatywność – tymi cechami charakteryzuje się młodzież z naszej szkoły. Głowy pełne pomysłów wzbudziły uznanie prowadzących. Prym wiodły Małgosia Groszewska, Emilia Urbanowska z 7a i Maja Cieślak z 2gA. Celem Forum było wskazanie młodym ludziom możliwych form zaangażowania się, wzrost aktywności  oraz wpływ na  Budżet  Obywatelski.

Dziękujemy stowarzyszeniu „Szansa” za zorganizowanie spotkanie i zaproszenie nas do współpracy.

Biorąc przykład z najlepszych, nasze aktywistki zorganizują  debatę (już w najbliższy wtorek)  poświęconą przestrzeganiu praw i aktywności społeczności szkolnej.

Reprezentacja szkoły:

Małgorzata Groszewska  7a

Emilia Urbanowska 7a

Maja Cieślak 2gA

Patrycja Sosnowska 2gA

Patrycja Wawrzyniak 2gB

Nikola Garbolińska 2gB

Linda Wysocka 2gC

Maja Sobocka 2gC

Wiktoria Grygiel 2gE

 

Anna Kowalska

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11