Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Udział w pokazach naukowych w ramach DFN

11 października uczniowie klasy 5d i 8a, pod opieką Wychowawców, wzięli udział w pokazach naukowych pt. „Ciśnienie” oraz „Umysł przyłapany”, przeprowadzonych przez animatorów z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie . Zajęcia odbywały się w ramach XXI Dolnośląskiego Festiwalu Nauki w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie.

 

Bogumiła Bączewska

Jakub Rawski

 

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11