Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

03.09.2011 r. w naszej Szkole uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Cała społeczność szkolna: dyrekcja, grono pedagogiczne, uczniowie klas I-VIII oraz III klasy gimnazjum a także dumni rodzice, zebrali się podczas apelu na boisku szkolnym. Spotkanie poprowadziły uczennice klasy 5f, a w jego trakcie oddaliśmy cześć pamięci naszym bohaterom z czasu II wojny światowej, przywitaliśmy pierwszaków i przyjęliśmy przyrzeczenie od klas czwartych. Całą uroczystość uświetniły recytacje Martyny, Julii i Nikoli oraz piosenka w wykonaniu Patrycji. Na zakończenie, by tradycji stało się zadość, dyrektor szkoły, pan Ernest Kłósek, uroczyście przekazał dzwonek pierwszoklasistom, którzy dzwoniąc, oficjalnie rozpoczęli rok szkolny 2018/2019.

 

 Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11