Uroczystość szkolna z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Szkolne obchody święta Edukacji Narodowej odbyły się w piątek -12 października i zostały zorganizowane przez Samorząd Uczniowski w formie koncertu muzycznego. Występy uczniów i zaproszonych gości wywołały uśmiech na twarzy niejednego słuchacza. Wisienką na torcie był „popis skrzypcowy” czteroletniego  Mikołaja Skibiszewskiego. Całość  domknęły życzenia i kwiaty złożone na ręce dyrekcji ze słowami pani Marty Sobolewskiej – Przewodniczącej Prezydium Rady Rodziców:

„Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrekcji, Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Oświaty składam serdeczne życzenia zdrowia, dalszych sukcesów i osiągnięć zawodowych, satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą oraz pomyślności w życiu osobistym.

Dziękuję Państwu za trud i poświęcenie włożone w edukację oraz wychowanie młodzieży szkolnej, za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy, odkrywanie prawdy i kształtowanie postaw.

Życzę zadowolenia z pracy pedagogicznej, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów, z którymi dzielą się Państwo swoją wiedzą, doświadczeniem i dla których są Państwo autorytetem”.

Dziękujemy za współpracę pani Katarzynie Zacharzewskiej opiekunowi występującej młodzieży z Ogniska Muzycznego w Głogowie.

Prowadzące uroczystość:

Małgorzata Groszewska 8a– przewodnicząca SU