Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Uroczystość szkolna z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Szkolne obchody święta Edukacji Narodowej odbyły się w piątek -12 października i zostały zorganizowane przez Samorząd Uczniowski w formie koncertu muzycznego. Występy uczniów i zaproszonych gości wywołały uśmiech na twarzy niejednego słuchacza. Wisienką na torcie był „popis skrzypcowy” czteroletniego  Mikołaja Skibiszewskiego. Całość  domknęły życzenia i kwiaty złożone na ręce dyrekcji ze słowami pani Marty Sobolewskiej – Przewodniczącej Prezydium Rady Rodziców:

 

„Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrekcji, Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Oświaty składam serdeczne życzenia zdrowia, dalszych sukcesów i osiągnięć zawodowych, satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą oraz pomyślności w życiu osobistym.

Dziękuję Państwu za trud i poświęcenie włożone w edukację oraz wychowanie młodzieży szkolnej, za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy, odkrywanie prawdy i kształtowanie postaw.

Życzę zadowolenia z pracy pedagogicznej, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów, z którymi dzielą się Państwo swoją wiedzą, doświadczeniem i dla których są Państwo autorytetem”.

 

 

Dziękujemy za współpracę pani Katarzynie Zacharzewskiej opiekunowi występującej młodzieży z Ogniska Muzycznego w Głogowie.

 

Prowadzące uroczystość:

 

Małgorzata Groszewska 8a– przewodnicząca SU

Zuzanna Pecuszok 3Gc- wiceprzewodnicząca SU

Emilia Urbanowska 8a – Rzecznik Praw Ucznia

 

 

Młodzi muzycy:

 

Wiktor Olejniczak

Mikołaj Skibiszewski

Hanna Mituła

Jakub Pilewski

Zuzanna Kochańczyk

Hanna Karnas

Natalia Nowak

Katarzyna Kuczyńska

Iga Straszecka

Paula Grzywacz

Alicja Parasiewicz

Nadia Szablewska

Szymon Drop

Julia Dąbek

 

 

Opiekunowie SU:

Małgorzata Korzeniewska  i Anna Kowalska

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11