Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Uroczystość zakończenia roku szkolnego

Uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego odbędą się dnia 22 czerwca 2018 według następującego harmonogramu:

a)      godz. 8.00 – uroczystość dla klas 3 gimnazjum, hol przy księgowości,

 

b)      godz. 9.00 – spotkania z wychowawcami  w salach lekcyjnych – klasy 1 – 3 SP i 2 gimnazjum,

 

c)      godz. 9.15, apel, atrium – klasy 6 – 7,

 

d)      godz. 10.15, apel, atrium – klasy 4 – 5.

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy

 

Alicja Skoczylas

Strona 1 z 11