Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Uwaga!

Wpłatę za obiady na miesiąc czerwiec należy dokonać – na konto szkoły SP-3 przez pierwsze pięć dni robocze miesiąca tj. 03 – 07 czerwca.

 

Bank BGŻ  07 2030 0045 1110 0000 0193 1540

W tytule podać imię, nazwisko i klasę dziecka

 

Cena bloczka obiadowego:  12  x  3,80  =  45,60 zł

W czerwcu odpisów nie ma.

W związku z zakończeniem okresu rozliczeniowego, wpłata za obiady powinna być na naszym koncie bankowym 07 czerwca. Proszę dotrzymać terminu.

 

Przypominamy o oddawaniu ( do 07 czerwca) podpisanej „Deklaracji korzystania z obiadów” na nowy rok szkolny, która jest do pobrania na stołówce, na stronie szkoły w zakładce „Stołówka” oraz w pliku poniżej.

Deklaracja korzystania z obiadów w stołówce szkolne1

 

 intendent  Kuc Mileta

Strona 1 z 11