Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Uwaga! Kolejne akcje charytatywne.

  • Ogłaszamy zbiórkę prezentów w ramach III edycji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Zbierają nowe zabawki, puzzle, artykuły szkolne, papiernicze, gadżety dla nastolatków i maluszków, które umilą chorym dzieciom z chorobą nowotworową pobyt w szpitalu. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję. Prosimy o dostarczenie darów do p. Anety Lenort, do 12 grudnia.
  • „Uśmiech pod choinkę” – zbiórka słodyczy, zabawek (mogą być używane), książeczek dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną. Prosimy o dostarczenie darów do p. Anety Lenort, do 13 grudnia.
 
Strona 1 z 11