Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Uwaga Rodzice z SP 3

Przedszkolaki proszą o pomoc: Prosimy głosujcie na nasz projekt w budżecie obywatelskim – Projekt nr 6 – „Remont i przebudowa placu zabaw wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy Przedszkolu Publicznym Nr 21 w Głogowie”.

Głosowanie na projekty ujęte w „Bazie Projektów” przeprowadzone zostaną w formie elektronicznej lub wersji papierowej.

Możecie oddać tylko jeden głos papierowy lub elektroniczny

www.obywatel.glogow.pl

W głosowaniu liczą się również głosy dzieci.

Każdy rodzic ma możliwość wpisania do formularza głosowania danych dziecka i ten  głos jest ważny i wspiera powyższy projekt. 

 

Dziękujemy.

Wicedyrektor

Anna Adamowicz

Strona 1 z 11